Nové bytové jádro?

Proč ne! Rekonstrukce bez starostí a námahy díky EUROBYTU!

Rekonstrukce koupelny?

Bez problémů a starostí? S námi je jakákoliv rekonstrukce zábavo!

Chcete kuchyň snů?

Přijďte k nám do Eurobytu pro Vaši kuchyň snů!

Wellness přímo u Vás doma!

Chcete se ve své koupelně cítit, jako na wellness pobytu? V koupelně od EUROBYTU se tak cítit budete.

Kuchyň Vašich představ?

Už Vás obtěžují Vaše stávající, nefunkční a pro oči nevábné prostory? Stávající vyměníme za nové, z nefunkčních uděláme praktické a z nepěkných vytvoříme atraktivní. 

3D tvorba
grafického návrhu
Poradentství v návrhu
interiéru
Realizace Vašich
snů o bydlení

Prodej koupelen

Vytvořte si svou oázu relaxace, poklidu a uvolnění díky našim koupelnám. Toužíte po klasické koupelně či máte představu o nějaké atypické? Chcete novou koupelnu a bojíte se, že se Vaše představy nevejdou do tak malé místnosti, či si nevíte rady s velkou koupelnou? Přijďte k nám do Eurobytu! Společně vybereme ideální koupelnu pro Vás a Vaši rodinu. Pro lepší představu Vám vytvoříme 3D návrh. Díky veliké škále dodavatelů koupelen, nábytku a doplňků zvládneme cokoliv!

Prodej kuchyní

Jste vášnivý kuchař a sníte po kuchyni svých snů? Nebo máte vaření jako povinnost vůči své rodině? Proč si tuto aktivitu nezpříjemnit kuchyní, která bude odpovídat Vašim potřebám? Zavítejte k nám do Eurobytu a my i z malé kuchyňky dokážeme udělat funkční místnost, kde se budete cítit krásně a budete mít prostor k realizaci Vašich kuchařských zážitků. Provedeme Vás světem domácí gastronomie a Vaši představu nakreslíme a sestavíme v 3D programu. Vyberte si tu nejvhodnější kuchyň, kterou Vám vyrobíme přímo na míru.

Výroba kuchyní a nábytku

Máte svou jasnou představu, jak by měla vypadat Vaše budoucí kuchyň? Víte, jakou byste chtěli vestavěnou šatní skříň, postel či jídelní stůl? Obešli jste již téměř všechny prodejny s nábytkem v okolí a nic? Přijďte za námi a společně vymyslíme řešení. Na požadovaný nábytek si vytvoříme 3D návrh, domluvíme se na použitém materiálu, tvarech i barvách. Naše výrobky vyrábíme v různých cenových relacích, proto dokážeme pracovat jak s omezeným finančním rozpočtem, tak zvládneme uspokojit potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Rekonstrukce kuchyní, koupelen
a bytových jáder

Už se Vám nelíbí Váš starý byt? Chtěli byste něco nového, ale zároveň víte, kolik je starostí s rekonstrukcí bytu? Přáli byste si bezstarostnou rekonstrukci bytového jádra, koupelny či kuchyně? Myslíte si, že je to pouze sen? U nás v Eurobytu to sen není! Náš odborný poradce Vám bude k dispozici od samého počátku rekonstrukce, během ní i po předání hotového díla. Společně vybereme vhodný nábytek a doplňky, vše převedeme na 3D vizualizaci, vytvoříme cenovou kalkulaci, zařídíme potřebné papírování a provedeme samotnou rekonstrukci.


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář