EUROBYT design s. r. o.

O naší firmě :

EUROBYT design s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost

Naše firma vznikla za účelem poskytování co nejlepších služeb a bezstarostného komfortu při rekonstrukci a při realizaci interiéru .Od svého založení v roce 2001 nabízíme rozšířený prodej koupelnového a kuchyňského vybavení, včetně obkladů a dlažeb, sanitární keramiky. Ale i kompletní vybavení do celého domu jako třeba vinylové podlahy, interiérové dveře, osvětlení, a na míru vyrobený nábytek. Naše nabídka zahrnuje nejen úplný sortiment z oblasti vybavení interiéru ale také služby s tím spojené.

Tedy přesné zaměření Vašeho bytu/domu, naplánování rekonstrukce, poradenství v oboru a konzultace, zpracování 3D grafických návrhů, dodání veškerého materiálu, organizaci celého projektu a řemeslnické práce jako třeba (truhlářské, obkladačské, zednické, elektro a vodoinstalatérské, topenářské, podlahářské, sádrokartonářské či malířské)

Jak pracujeme :

Velikou výhodou realizace projektu od nás je to, že Vám budeme po celou dobu k dispozici. Pohodlně Vás provedeme složitostmi kolem rekonstrukcí a realizací a to od začátku projektu až do samého konce. A ani tím naše práce nekončí, neboť jsme k dispozici i s následným servisem. Soustředíme se a věnujeme se s individuálním přístupem k zákazníkům tak aby jste při realizaci či při rekonstrukci nemuseli pociťovat starosti.

Pro Vaše větší pohodlí máme v Jihlavě k dispozici koupelnové a kuchyňské studio. Zde v pohodlí společně s naším týmem designerů vymyslíme 3D návrh Vašeho projektu sladíme všechny detaily a ukážeme si jednotlivé materiály a vzorky.

Reference :

p. Pavel z Jihlavy

‘‘Maximální spokojenost ,doporučuji.‘‘

p. Jan z Jihlavy

‘‘Díky moc za profesionálně odvedenou práci a hlavně za příkladnou komunikaci s panem Pachivkou během rekonstrukce našeho bytu. ‘‘

p. Pavla z Jindřichova Hradce

‘‘Maximální spokojenost. Spolupráce s p.Culková byla úžasná. Moc děkuji.‘‘

 

Přijďte se sami přesvědčit k nám do studia, kde se na Vás těší celý tým Eurobytu a nebo nás neváhejte kontaktovat.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a za skvělé reference a doporučení.

 

Igor Pachivka

jednatel společnosti

 

 


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář