EUROBYT design s. r. o.

Chcete mít novou koupelnu, kuchyň či rovnou rekonstruovat celé bytové jádro? Máte představu, ale nevíte jak ji zrealizovat? Nebo vůbec nemáte nápad a představu, jak by měl Váš nový byt vypadat? Pak jste správně na našich stránkách www.eurobyt-jihlava.cz.

S úmyslem poskytnout lidem z Jihlavy a okolí co nejlepší komfort při rekonstrukci bytu, bytového jádra, koupelny či kuchyně jsme před více jak 15 lety založili firmu EUROBYT design s. r. o. v Jihlavě.

Díky našemu velikému rozsahu služeb jsme schopni poskytnout Vám komplexní služby při výběru či rekonstrukci kuchyně i koupelny. Velikou výhodou realizace projektu od nás je to, že Vám budeme k dispozici po celou dobu. Pohodlně Vás provedeme složitostmi kolem rekonstrukcí a realizací a to od zrodu projektu až do samého konce. A ani tím naše práce nekončí, neboť jsme k dispozici i s následným servisem.

Pro Vaše větší pohodlí máme v Jihlavě k dispozici koupelnové a kuchyňské studio. Zde v pohodlí společně s naším týmem designerů vymyslíme 3D návrh Vašeho projektu. Společně vybereme nejvhodnější řešení pro Váš byt či dům. Dále pomůžeme s výběrem nejlepších materiálů i barev a sladíme i ty nejmenší detaily k absolutní spokojenosti každého klienta. Pro ty nejvíce náročné zákazníky můžeme navrhnout a vyrobit kuchyně a vestavěné skříně přímo dle jejich požadavků, neboť máme k dispozici profesionální tým truhlářů.

Abyste neměli žádné starosti se sháněním řemeslníků, kteří Vám kuchyň i koupelnu zrekonstruují, přivezou, namontují a zrealizují, máme vlastní tým rozšířený o schopné profesionály a proto můžeme zajistit práce truhlářské, obkladačské, zednické, elektro a vodoinstalatérské, topenářské, podlahářské, sádrokartonářské či malířské.

Za pomoci našeho velikého portfolia služeb je realizace projektu od nás kvalitní, rychlá a téměř bezstarostná. Přijďte se sami přesvědčit a to do Jihlavy na Dvořákovu ulici 1680/6 nebo nás neváhejte kontaktovat.

Zároveň bych chtěl poděkovat všem našim zákazníkům za velkou důvěru, díky které můžeme dělat práci, která nás baví.


 

Igor Pachivka

jednatel společnosti


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář