EUROBYT design s. r. o.

Chcete mít novou koupelnu, kuchyň či rovnou rekonstruovat celé bytové jádro? Máte představu, ale nevíte jak ji zrealizovat? Nebo vůbec nemáte nápad a představu, jak by měl Váš nový byt vypadat? Pak jste správně na našich stránkách www.eurobyt-jihlava.cz.

S úmyslem poskytnout lidem z Jihlavy a okolí co nejlepší komfort při rekonstrukci bytu, realizaci interiéru rodinného domu, bytového jádra, koupelny či kuchyně jsme před více jak 15 lety založili firmu EUROBYT design s. r. o. v Jihlavě.

Díky našemu velikému rozsahu služeb jsme schopni poskytnout Vám kompletní služby při výběru či rekonstrukci kuchyně, koupelny nebo celého interiéru bytu. Velikou výhodou realizace projektu od nás je to, že Vám budeme k dispozici po celou dobu. Pohodlně Vás provedeme složitostmi kolem rekonstrukcí a realizací a to od zrodu projektu až do samého konce. A ani tím naše práce nekončí, neboť jsme k dispozici i s následným servisem.

Pro Vaše větší pohodlí máme v Jihlavě k dispozici koupelnové a kuchyňské studio. Zde v pohodlí společně s naším týmem designerů vymyslíme 3D návrh Vašeho projektu. Společně vybereme nejvhodnější řešení pro Váš byt či dům. Dále pomůžeme s výběrem nejlepších materiálů i barev a sladíme i ty nejmenší detaily k absolutní spokojenosti každého klienta. Pro ty nejvíce náročné zákazníky můžeme navrhnout a vyrobit kuchyně a vestavěné skříně přímo dle jejich požadavků, neboť máme k dispozici profesionální tým truhlářů.

Abyste neměli žádné starosti se sháněním řemeslníků, kteří Vám kuchyň i koupelnu zrekonstruují, přivezou, namontují a zrealizují, máme vlastní tým rozšířený o schopné profesionály a proto můžeme zajistit práce truhlářské, obkladačské, zednické, elektro a vodoinstalatérské, topenářské, podlahářské, sádrokartonářské či malířské.

Za pomoci našeho velikého portfolia služeb je realizace projektu od nás kvalitní, rychlá a téměř bezstarostná. Přijďte se sami přesvědčit a to do Jihlavy na Dvořákovu ulici 1680/6 nebo nás neváhejte kontaktovat.

Zároveň bych chtěl poděkovat všem našim zákazníkům za velkou důvěru, díky které můžeme dělat práci, která nás baví.


 

Igor Pachivka

jednatel společnosti


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář