Prodej koupelnového sortimentu

Pusťte se do přestavby koupelny s pomocí našeho koupelnového studia!  Ať už koupelnu svěříte našemu týmu odborníků k úplné rekonstrukci, nebo máte zájem pouze vyměnit něktěré zařizovací produkty, postaráme se o to aby vaše koupelna byla přesně podle vašich představ už od úplného začátku.

Ze všeho nejvíce nás zajíma kvalita, funkčnost, design a cena. Výběr koupelnového zařízení Vám vždycky usnadníme díky našim zkušenostem, a díky profesionálnímu přístupu Vám dokážeme navrhnout hned několik možných řešení. 

Pomůžeme Vám ať už stojíte před výběrem obkladů a dlažby, koupelnových skříněk, sprchových koutů, van, umyvadel, vodovodních baterií či doplňků. Provedeme Vás celým sortimentem dle vašich požadavků a sjednotíme je aby byla koupelna dokonale sladěná a harmonicky uspořádaná.

Možnost výběru materiálů, ohmatání povrchů, hran, a fyzické vyzkoušení je i u nás v koupelnovém studiu! Prodejní plocha 200 m2 nám nabízí vzorky různých obkladů a dlažeb, umyvadlových skříněk s umyvadly, sanitární keramiky, vodovodních baterií nebo různých doplňků. Máme i možnost Vám ukázat možnosti a variace kuchyní, nábytku, podlahové krytiny nebo interiérových dveří díky speciálním vzorníkům a  programovým konfigurátorům.

Abychom Vaší koupelnu dokázali zrealizovat podle vašich představ, spolupracujeme proto tak s mnoho dodavateli koupelnového vybavení, kteří jej vyrábí v několika stylech. Ať už by jste chtěli moderní, nadčasovou koupelnu, rustikální, v industriálním stylu nebo například glamour, vintage, venkovský styl nebo boho styl.

 

Inspirovat se můžete pomocí katalogů které můžou být pro Vás prvním krokem k vysněné koupelně.

 

I přes prolistování katalogů si nevíte rady ? Využijte služby našeho interiérovýho designera který Vám udělá představu díky 3D návrhu !

 


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář