Výroba kuchyní a nábytku

Máte malý prostor na kuchyni a klasické sestavy se Vám do prostoru nevejdou? Nebo máte atypický tvar místnosti, či jen chcete kuchyň na míru?

Ať už je Váš případ jakýkoliv, z důvodu lepšího komfortu služeb se mimo jiné specializujeme na výrobu kvalitních kuchyní, vestavěných skříní či jiného nábytku podle Vašich představ. Kuchyňské linky vyrábíme na klíč v různých řadách, rozdělených podle použitého materiálu a ceny. Naše výrobky uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Dokážeme vyrábět i s omezeným rozpočtem.

Většina námi dodávaných kuchyňských linek je osazena foliovanými dvířky, ale jsme schopni vyrobit a dodat dvířka z masivních materiálů či lamina.

Foliovaná dvířka jsou vyrobena z MDF desky, která je potažena plastovou folií. Předností je barevná a tvarová stálost, vysoká tepelná odolnost, snadná údržba a odolnost proti opotřebení.

Naše výrobní možnosti zahrnují několik set typů různých rozměrů skříněk, mnoho barevných kombinací dvířek, pracovních desek, velký výběr úchytek, dřezů, vestavěných spotřebičů, osvětlovacích a barových ramp a různých doplňků.

Prohlédněte fotogalerii provedených realizaci zde


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář