Rekonstrukce koupelen v rodinném domku - Jihlava

Rekonstrukce bytu - Havlíčkův Brod

Rekonstrukce bytu - Jihlava

Realizace koupelny a WC - RD Polná

Rekonstrukce bytu - Jihlava

Rekonstrukce bytu - Velké Meziříčí

 

 

 
 

Rekonstrukce bytu - Praha

3D návrhy

Plánujete realizaci nebo rekonstrukci interiéru?
Využijte schopností designera a nechte si tak zpracovat 3D grafický návrh. Grafický návrh Vám umožní nahlédnout do Vašeho nového interiéru ještě před samotným nákupem zařízení a před realizací. Budete tak mít možnost zhotovit vzhled interiéru ve fotografické kvalitě a provézt případné dodatečné úpravy ještě před samotným zahájení stavebních prací, nákupem obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů.

Jeden z nejpodstatnějších kroků na cestě za novým bydlení je správné rozmístění zařizovacích předmětů, nechat si tak u nás připravit i možné návrhy dispozičního řešení, které Vám ukážou správně fungující a praktický byt a dům.

3D návrhy jsou naše komplexní služba, při které s Vámi projednáme veškerá přání a představy, které od nového interiéru očekáváte, jaké materiály zvolíme, jak bude vypadat každý zařizovací předmět, jaké zvolit obklady, jak správně zkombinovat barvy a mnoho dalšího. Na základě tohoto jednání pro Vás zpracujeme fotorealistické vizualizace, 3D video spolu s cenovou nabídkou použitého vybavení.

Kvalita našich 3D návrhů je na vysoké úrovni. Díky nejnovějším technologiím přinášíme tak skutečně fotorealistický návrh v maximálním rozlišení a kvalitě.

Portfolio 3D vizualizací

Celé portfolio 3D grafických návrhů zde : 

 

Koupelna 

 

plakat_3 - Foto

 

3_7 - Foto

 

1l6

 

photo 2_2 - Foto 2

 

foto3_1 - Foto

 

final 2_1 - Foto

 

foto 1

 

kuchyň a obývací pokoj 1

 

obyvak_8 - Foto

 

wellnes1_1 - Foto

 

render_6 - Foto

 

loznice4_2 - Foto

 

kuchyn_2 - Foto

 

pokus 1_1 - Foto

 

 

         

Další videa zde


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář