Podlahy

Sháníte odolnou podlahu? Podlahu, která se nepoškrábe, když po ní projdete na podpatcích. Podlahu, kterou nezničíte jedním kamínkem a dokonce bude odolná vůči Vašim domácím mazlíčkům a dětem? Podlahu, která se bude lehce uklízet?

Máme pro Vás řešení. Spolupracujeme s francouzskou značkou Gerflor, která vyrábí kvalitní vinylové podlahy za přijatelné ceny. Jedná se o inovativní a cenově dostupnou variantu podlah pro Váš byt, dům či kancelář.

Tato velmi kvalitní, vodě odolná PVC krytina s vysokou odolností snižující riziko uklouznutí a tlumící hluk. Je vyhledávaná pro unikátní technologii Fiber Glass, která umožňuje pokládání krytiny na povrch s nerovnostmi a tyto nerovnosti dokáže vyrovnat. Hodí se i do místností s podlahovým vytápěním. Gerflor se vyznačuje HQR/PureClean ochranou vrstvou, díky které se lehce udržuje v čistotě..

Máme pro Vás připravený vzorník dekorů PVC  a soklových lišt, kde si můžete vybrat ze 41 možných variant. Pro lepší představivost navštivte naše virtuální studio a vyzkoušejte si, jak může Vaše podlaha vypadat.

Navíc máme pro Vás bonus! Při zakoupení vinilové podlahové krytiny GERFLOR Vám zajistíme odbornou pokládku.


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář