Podlahy

Sháníte odolnou podlahu? Máme pro Vás řešení !

Námi osvědčená značka podlahových krytin Gerflor, která vyrábí kvalitní vinylové podlahy za přijatelné ceny. Jedná se o inovativní, kvaitní a cenově dostupnou variantu podlah pro Váš byt, dům či kancelář.

Tato velmi kvalitní, vodě odolná PVC krytina s vysokou odolností snižující riziko uklouznutí a tlumící hluk. Je vyhledávaná pro unikátní technologii Fiber Glass, která umožňuje pokládání krytiny na povrch s nerovnostmi a tyto nerovnosti dokáže vyrovnat. Hodí se i do místností s podlahovým vytápěním. Gerflor se vyznačuje HQR/PureClean ochranou vrstvou, díky které se lehce udržuje v čistotě..

Máme pro Vás nabídku jako třeba vynilové dílce zámkové i lepené, vynil v rolích, a tiché podlahy. Nabízíme podlahy s akustickým provedením, podlahy s odolností proti zátěži, nebo podlahové krytiny s textilní podložkou. Pro lepší představivost navštivte naše studio a vyzkoušejte si, jak může Vaše podlaha vypadat a ladit do vašeho interiéru. Nabízíme šikorý vzorník dekorů dřeva, imitací betonů, nebo vzorovaných podlah.


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář