Prodej kuchyní

Kuchyňské linky s volitelnou sestavou skříněk se těší nevídané oblibě. To proto, že se můžete sami rozhodnout, co kam umístíte. Jednotlivé sektory se dají totiž kombinovat podle vašeho vkusu i prostorových možností. Sektorové kuchyňské linky s jednotlivými skříňkami si ale nezadají ani v oblasti designu. Můžete směle vybírat z moderníchrustikálních i retro stylů.

Díky naší široké nabídce jsme schopni vytvořit kuchyňskou linku tak, aby vyhovovala všem Vašim požadavkům.

Náš dodavatel pro sektorové kuchyně je společnost Black Red White (BRW), která nabízí širokou variabilitu v sestavování kuchyňské linky. Můžete si libovolně umístit jednotlivé skříňky které mají daný rozměr a tvar. Je možné zvolit styl a dekor dvířek, korpusů, pracovní desku a i úchytky.

Můžeme Vám zrealizovat kompletní novou kuchyňskou linku včetně ostatního kuchyňského vybavení a nebo dodáme pouze některé z komponentů. Jsme schopni zajistit Vám kuchyňskou linku, elektro spotřebiče, vestavěný drátěný programy, nerezové a granitové dřezy, dřezové baterie, pracovní desky, sortéry, příborníky, odpadkové koše nebo nábytkové úchytky.

Máte vybráno, ale stále si nedokážete představit jak bude tato kombinace vypadat ? Sjednejte si u nás 3D grafický návrh kuchyně, který Vám dokonale a do detailu ukáže Vaší novou kuchyň.

Katalog BRW Family Line můžete prohlédnout zde.

 


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář