3D grafické návrhy

Nemáte úplně jasnou představu, jak má Vaše bydlení, kuchyně či koupelna vypadat? Přijďte k nám do Eurobytu, rádi Vám poradíme a vše sladíme do nejmenšího detailu

Máte nápad, ale nemáte představu, jak to bude ve skutečnosti vypadat? Díky 3D grafickému návrhu budete přesně vědět, jak Vámi vybrané komponenty budou ladit s Vašim bytem či domem. Vaše sny si živě prohlédnete a uvidíte, zda je to to pravé. Společně vybereme ten nejvhodnější materiál i odstín pro Vaši kuchyň, koupelnu či celé bytové jádro. Splníme Vaše požadavky z hlediska designu i funkčnosti. 3D grafický návrh k realizovanému projektu připravíme zdarma. Od návrhu až po poslední šroubek, nebudete muset dělat nic. O vše se postaráme my v EUROBYTU.

Naše koupelnové a kuchyňské studio slouží jak pro individuálního zákazníka, tak i stále častěji s námi spolupracují stavební firmy a generální dodavatelé staveb. Pro tyto firmy zabezpečujeme komplexní servis klientských změn od jednání s klientem, přes objednávku, až k dodávce na stavbu podle časového harmonogramu.Společnostem to přináší nejen časovou úsporu, ale také klidnou realizaci pro konečného zákazníka.I těmto firmám nabízíme zhotovení 3D grafického návrhu pro jednotlivé bytové projekty. Samozřejmostí je poskytnutí veškerých 3D náhledů a také technické dokumentace. 

 


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář