3D vizualizace

Plánujete realizaci nebo rekonstrukci interiéru?

Využijte schopností designera a nechte si tak zpracovat 3D grafický návrh.Grafický návrh Vám umožní nahlédnout do Vašeho nového interiéru ještě před samotným nákupem zařízení a před realizací. Budete tak mít možnost zhodnotit vzhled interiéru ve fotografické kvalitě a provézt případné dodatečné úpravy ještě před samotným zahájením stavebních prací, nákupem obkladů a dlažeb, zařizovacích předmětů.

Jeden z nejpodstatnějších kroků na cestě za novým bydlením je správné rozmístění zařizovacích předmětů, nechte si tak u nás připravit i možné návrhy dispozičního řešení, které Vám ukážou správně fungující a praktický byt či dům.

3D návrhy jsou naše komplexní služba, při které s Vámi projednáme veškeré přání a představy, které od nového interiéru očekáváte, jaké materiály zvolíme, jak bude vypadat každý zařizovací předmět, jaké zvolit obklady, jak správně zkombinovat barvy a mnoho dalšího. Na základě tohoto jednání pro Vás zpracujeme fotorealistické vizualizace, 3D video  spolu s cenovou nabídku použitého vybavení. 

Kvalita našich 3D návrhů je na vysoké úrovni. Díky nejnovějším technologiím přinášíme tak skutečně fotorealistický návrh v maximálním rozlišení a kvalitě.

3_7 - Foto

plakat_3 - Foto

Koupelna

Sauna

Další videa zde

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rekonstrukce bytu - Velké Meziříčí

 

 

 
 

Rekonstrukce bytu - Praha

Rekonstrukce bytu - Jihlava


  
Zastoupení firem
Kontaktní formulář